Co nowego?

Szkolenia w Dolnośląskim Oddziale Polskiego Czerwonego Krzyża w ramach Krajowego Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Za mną intensywny czas szkoleń i warsztatatów dietetycznych w Dolnośląskim Polskim Czerwonym Krzyżu. Od kwietnia poruszałam wiele tematów związanych z żywnością i zdrowym odżywianiem. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak unikać marnowania żywności, jak prawidłowo wybierać produkty żywnościowe, jak jeść zdrowo i tanio, a także o tym jak jeść w różnych jednostkach chorobowych. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a dla mnie ...

Bezpłatne konsultacje dietetyczne w sklepie Health&Beauty w Świdnicy

We wtorek, 3 lipca miałam przyjemność przeprowadzić bezpłatne konsultacje dietetyczne i analizy masy i składu ciała w sklepie Health&Beauty, mieszczącym się w Aptece Centrum Zdrowia w Świdnicy. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a ja, wraz ze sklepem, zaczynam planowanie kolejnego dnia zdrowia.

Polskie superfoods

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie zdrowym odżywianiem. Na rynku pojawiły się tzw. superfoods,czyli super żywność. Są to produkty charakteryzujące się wysoką wartością odżywczą. W ich małej ilości znajduje się wiele cennych dla naszego zdrowia składników mineralnych, witamin, aminokwasów, enzymów, antyoksydantów i innych substancji bioaktywnych. 

Na sklepowych półkach, jak i w internecie znaleźć można wiele egzotycznej super żywności, np. jagody ...

Festiwal Warzyw, Owoców i Ziół w Piotrkowicach Świdnickich

1 oraz 3 maja miałam przyjemność przeprowadzać bezpłatne analizy masy i składu ciała w Piotrowicach Świdnickich na Festiwalu Warzyw, Owoców i Ziół, organizowanym przez Muzeum Technik Rolniczych. Akcja cieszyła się niezwykle ogromnym zainteresowaniem i frekwencją, za co bardzo dziękuję :)
Jest to przepiękne i magiczne miejsce, a praca w takim miejscu to czysta przyjemność :)

Darmowe pomiary masy i składu ciała w sklepie Vis Vitalis w Świdnicy i Wrocławiu

14 kwietnia miałam przyjemność przeprowadzić akcę darmowych pomiarów masy i składu ciała w sklepie Vis Vitalis we Wrocławiu. Taka sama akcja miała również miejsce w Świdnicy 19 kwietnia. Uczestnicy dowiedzieli się o kondycji swojego ciała, a także o tym, jak zadbać o swoje ciało, by cieszyć się zdrowiem przez wiele lat. Bardzo dziękuję wszystkim za uczestwictwo i tak liczne przybycie.

Cykl artykułów na temat zdrowego odżywiania w gazecie "Wiadomości Jutrosinskie"

Bardzo mi miło poinformować, że mam przyjemność pisać artykuły na temat zdrowego odżywiania w gazecie "Wiadomości Jutrosinskie". 

Spotkanie z dietetykiem klinicznym w Centrum Fitness BodyArt w Świdnicy

 W czwartek, 8 lutego, miałam przyjemność prowadzić indywidualne spotkania z osobami zainteresowami zdrowiem i wpływem żywienia na kondycję naszego ciała. Akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a uczestnicy mogli dowiedzieć się o kilku cennych wskazówkach, które korzystnie wpłyną na ich zdrowie, sylwetkę i redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie. Każdy uczestnik otrzymał szczegółową analizę masy i składu ciała, obliczone zapotrzebowanie kaloryczne ...

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ